DEEL 1 (20u30-21u30)

The Dawn of Ape, Mirai Mizue, JP, 2019, 4'
Maestro, ILLOGIC, FR, 2019, 2'
Duodrom, Basil Vogt, CH, 2019, 9' 
Revenge Story
Erin KIM, US, 2019, 6'
RainPiotr Milczarek, PL, 2019, 5' 
Birds, By the Way. AutumnAlla Vartanyan, RU, 2018, 1' 
Deep LoveMykyta Lyskov, UA, 2019, 14' 
Pumpers ParadiseEddy Hohf, DE, 2019, 2' 
Wild West CompressedChristian Kaufmann, DE, 2019, 3' 
Dream CreamNoam Sussman, EE/CA, 2019, 4' 
Portrait of SuzanneIzabela Plucinska, FR/PL, 2019, 15' 
Totale speelduur: 1u5'
 

DEEL 2 (22u-23u)

Hello, My DearsAlexander Vasiliev, RU, 2019, 5' 
Michaela Tereshkova's Extremely Obscure DiscoveryAnimation Studio YK, CH, 2019, 2'
Quick FixChris O’Hara, IE/US, 2019, 5'
One Minute of Pure LuckRaf Schoenmaekers, BE, 2019, 2' 
Slug LifeSophie Koko Gate, GB, 2018, 7' 
Juana Molina - Paraguaya PunkDante Zaballa, AR, 2019, 2' 
Hors courseMartin Burnod, Aélis Ensergueix, Nicolas Lopez, Clément Masson, Julia Monti, FR, 2019, 5'
Why Slugs Have No Legs, Aline Höchli, CH, 2019, 11' 
Plaisir sucré, Camille Jalabert, Oscar Malet, Corentin Yvergniaux, GB/FR, 2019, 2' 
Mascot, Leeha Kim, KR, 2019, 6'  
XYU,Donato Sansone, FR, 2019, 1' 
Têtard, Jean-Claude Rozec, FR, 2019, 14'
Totale speelduur: 1u2'
 

DEEL 3 (23u30-00u30)

Dernier acteMiguel Amendola-Borrallo, Clara Obeidi, Yohan Gantelet, Lucie Krencker, Geoffrey Rakotoarisoa, Antonin Géral-Ariès, Fr, 2019,7' 
ChessAlexey Pochivalov, RU, 2019, 6'
Life24Kristjan Holm, EE, 2019, 9'
The Slug FingerLily Shaul, GB, 2019, 4'
HeatwaveFokion Xenos, GB, 2019, 7'
Takoyaki StorySawako Kabuki, JP, 2018, 2'
Hot and TastyLaura Jayne Hodkin, GB, 2019, 4'
Juicy - Something is GoneLia Bertels, FR, 2018, 2'
One Pair CoatYi Luo, DE, 2019, 3'
SunscapadesBen Mitchell, CA/GB, 2018, 5'
Sweet SurvivalKelsey Roe, US, 2019, 2'
Human NatureSverre Fredriksen, NL, 2019, 2'
TechnoAtanas Filipov, Stanislav Semerdzhiev, BG, 2019, 4'
Wine Wenches, Esther Heerikhuisen, NL, 2018, 3'
Totale speelduur: 1u​​​​​​​
 

19 euro / 15 euro (reductie) / 3,80 euro UiTPAS-houders met kansentarief