Oscar-winnaar Adam Elliot (Mary and Max) is na 15 jaar terug met een nieuw stop-motion meesterwerk. Een film over isolatie, leed en verdriet. Maar ook over de schoonheid van het leven, cavia’s en het belang van de hoop niet op te geven, ook in de donkerste dagen. 

'Memoir of a Snail' sleepte al tientallen prijzen en nominaties in de wacht, waaronder een Oscar-nominatie voor beste animatiefilm.

De Australische regisseur Elliot bewijst nog maar eens dat hij in dezelfde adem mag genoemd worden als de claymation experts bij Aardman (Wallace & Gromit, Chicken Run). Down under kunnen ze daar ook iets van!

Vóór 'Memoir of a Snail' vertonen we de Oscar-genomineerde kortfilm 'Wander to Wonder' (15min)

woensdag 23 april
donderdag 24 april
Wil je weten of deze film hierna nog vertoond wordt? Op maandagavond vanaf 18u kan je het programma raadplegen voor de komende speelweek.